fbpx
 

Paslaugos

Stengiamės įgyvendinti visus savo svečių poreikius!

Paslaugos

Sodyba “Virinta” ištisus metus turi puikų privažiavimą, uždarą teritoriją, gerą apšvietimą visu paros metu, apie pusę kilometro pakrantės ir salą, esančią prieš sodybos langus. „Virintoje“ įrengti jaukūs poilsio kambariai (iki 120 miegamųjų vietų), didžioji dalis jų – su privačiais WC. Kiekviena miegama vieta paruošta švariu patalynės komplektu bei veido rankšluosčiu. Įrengtos dvi pokylių – konferencijų salės. Sodybos teritorijoje įrengtos paplūdimio tinklinio bei krepšinio lauko aikštelės, o ant ežero kranto puikuojasi pirtis su kubilu.

Didysis namas

Tai naujausias ir moderniausias sodybos “Virinta” namas, priimantis didžiausią kiekį svečių. Antrame pastato aukšte įrengti miegamieji kambariai su privačiais WC. Patalpos atskirtos garsą sulaikančiomis durimis, kas užtikrina svečių poilsio kokybę. Didžioji salė talpina: iki 200 asmenų furšetui, iki 120 – konferencijai, iki 150 – banketui. Namą juosia dengta terasa, taip pat žavus tiltelis, kuris jau tapo tradicija mūsų svečių tarpe simbolizuoti vestuvinę tradiciją – nuotakos nešimą.

Mažasis namas

Tai dviejų aukštų namas, skirtas mažesniam kolektyvui – 6 kambariuose įrengtos 24 miegamos vietos. Mažasis namas yra jaukus ir komfortabilus įvairiausiems renginiams ar šventėms. Pirmame aukšte yra erdvi ir šviesi mažoji salė, turinti gamtinį dekorą – ežerą, atsiveriantį pro plačius salės langus. Mažoji salė – su šildomomis grindimis ir kondicionavimo sistema – šilta žiemą, vėsi vasarą. Talpina: iki 60 asmenų furšetui, iki 45 – konferencijai, iki 40 – banketui. Yra virtuvė, vidaus ir lauko židiniai, 2 erdvios, dengtos terasos su vaizdu į ežerą.

Žvejų namas

Tai mažiausias sodybos namas – talpinantis kolektyvą iki 14 asmenų. Svečius talpiname 3 kambariuose, kurie dalinasi vienu erdviu vonios kambariu. Taip pat, viename iš kambarių yra įrengta mini virtuvė, patenkinanti minimalius sodybos svečių poreikius.

Pagrindinės paslaugos

Apgyvendiname trijuose pastatuose. Iš viso nakvoti vienu metu gali iki 120 žmonių. Sodyboje yra vieno, dviejų ar trijų miegamųjų kambarių numeriai. Didžioji dalis kambarių turi privačius WC su dušais (keletas numerių turi ir bide). Visi kambariai su pilnu apstatymu, yra bendras bei vietinis apšvietimas. Svečiai aprūpinami balta patalyne ir veido rankšluosčiais.

Pirtis įrengta atskirame namelyje ant paties ežero kranto. Joje yra erdvus priepirtis, WC, dušai bei persirengimo patalpa. Pirties ir vantų mėgėjai galės pasidžiaugti šilumos teikiamais malonumais, pasikaitinus atsigaivinti po dušu ar ežere. Pirtyje vienu metu telpa apie 10 žmonių. Šalia esančioje terasoje galima pasimėgauti gamtos ramybe, pasigrožėti jos nuostabiu peizažu ar sutikti neretai sodybą aplankančia gražuolių gulbių šeimynėle.

Didžiulis kubilas („japoniška“ pirtis) su apatine pakura, kurios dėka šilumą pėdose jausite ir rytojaus dieną. Vienu metu talpinantis dešimt tvirtų vyrų, įrengtas šalia pirties ant paties ežero kranto. Jo teikiamais malonumais gali pasidžiaugti tiek vaikai, tiek suaugę. Kubile puikiai laiką praleis ir šurmuliuojančių poilsiautojų kompanija, ir romantiškai nusiteikusi, privatumo trokštanti porelė. Tai nuostabi atgaiva ir kūnui, ir sielai.

Sodyboje įrengtos dvi konferencijoms pritaikytos salės, pro kurių langus atsiveria nuostabus ežero peizažas. Mažojoje salėje talpiname iki 45 konferencijos dalyvių, didžiojoje – iki 120 dalyvių. Esant poreikiui, aprūpiname konferencijoms reikalinga įranga. Organizuojame  maitinimą, konferencijose populiarias  kavos pertraukėles. Pavargusiems nuo konferencijų siūlome pirties, kubilo, vandens pramogas, ekskursijas į Etnokosmologijos muziejų, astronomijos observatoriją, Molėtų rajono apylinkes. Esant poreikiui, konferencijų dalyvius apnakvindiname.

Sodybos maitinimo spektras platus – nuo arbatos/kavos pertraukėlių iki šventinių vakarienių. Kiekvienas svečias gali pasirinkti pagal savo norus ir galimybes konkretų meniu. Norintys gali maistą gamintis patys: virtuvėje, lauko šašlykinėje ar židinyje ant grotelių. Klientams pageidaujant, priimami ir pavieniai užsakymai.

Papildomos paslaugos

Sodyboje rengiamos įvairiaus stiliaus ir pobūdžio šventės. Organizuojami oro balionių, oro/vandens žibintų paleidimai (juos leisti galima nepriklausomai nuo vėjo krypties, nes turime 3 lieptus, esančius skirtingose pusiasalio pusėse). Galimos tinklinio, krepšinio, badmintono, šaudymo į taikinius pneumatiniu šautuvu, plaukimo valtimis, žvejybos ir kitos varžybos, taip pat įvairios estafetės, žygiai. Organizuojami plaukimai baidarėmis Aukštaitijos upėmis.Taip pat, neretai sodyboje organizuojamos fotosesijos nepamirštamoms akimirkoms įamžinti.Turime platų partnerių ratą – renginio organizatorių, vedėjų, muzikantų/dj, dekoratorių, fotografų ir kt., tad galime pasiūlyti patikimus ir profesionalius paslaugų tiekėjus, užtikrinant Jūsų šventės kokybę.

Galime pasirūpinti vidaus ir išorės patalpų ar aplinkos puošimu įvairioms šventėms. Visa tai derinama prie šventės stilistikos, tematikos, spalvinių akcentų bei individualių norų. Pokylių salėje puošiamos kėdės, stalai, šviestuvai ir kt. Taip pat galime ypatingai papuošti jaunųjų kambarį. Puošiami ir automobiliai. Yra galimybė ant vėliavų stiebų išsikelti savo vėliavas. Įprastai sodyboje plazda Lietuvos, Europos sąjungos ir sodybos „Virinta“ vėliavos.

Privažiavimas prie sodybos patogus bet kuriuo metų laiku. Nuo kelio Vilnius-Utena iki sodybos 1 kilometras (pusė kelio asfaltuota). Automobiliams parkuoti įrengtos trinkelėmis grįstos aikštelės, talpinančios iki 50 lengvųjų automobilių. Aikštelės taip pat pritaikytos ir autobusų parkavimui. Privažiavimo ir parkavimo zonos apšviestos. Sodybos teritorija aptverta, svečių privatumui įvažiavimas rakinamas. Prašome nevažiuoti ant žolytės – automobilių judėjimui ir stovėjimui yra įrengta takai ir aikštelės. Visiems smagiau, kai žolytė žalia, o tinklinio aikštelė lygi.

Pirtis įrengta atskirame namelyje su priepirčiu, WC, dušais bei terasa ant paties ežero kranto. Šalia pirties yra didžiulis, su apatine pakura kubilas (japoniška pirtis), talpinantis dešimtį solidžių vyriškių. Taip pat įrengti paplūdimiai, paplūdimio tinklinio ir krepšinio aikštelės, keletas skirtingo tipo sūpynių, valčių prieplauka bei lieptai, pritaikyti pramogoms, žavingų akimirkų įamžinimui, vandens žibintų paleidimui bei poilsiui ir žvejybai. Netoli sodybos ištisus metus lankytojus priima Etnokosmologijos muziejus ir astronomijos observatorija.