fbpx
 

Pasigamink pilingą pats!

23 Feb Pasigamink pilingą pats!

Kaip nesunkiai pačiam pasigaminti pilingą naudojamą pirtyje?

Bent porą kartų per metus dauguma mūsų pasilepina gerai paruoštoje pirtyje. Dažnais atvejais, nuo greito gyvenimo tempo ir streso išvargintą kūną norisi palepinti kokybišku ir veiksmingu pilingu. Parduotuvėse neretai rasite pilingą už neadekvačią pinigų sumą. Štai keli paprasti būdai, kaip pilingą nesunkai pasigaminti patiems:

  1. Kupiną šaukštą jūros druskos sumaišykite su keliais lašais mėgiamo eterinio aliejaus – grubi druska išmasažuos ir išvalys odą, o aliejus – suteps ir suminkštins suskilinėjusias odos vietas;
  2. Išgertos kavos tirščių neišpilkite – juos išdžiovinkite ir sukaupę pakankamai neškitės su savimi į pirtį – tai puikus odos šveitiklis. Užtenka įmasažuoti kavos tirščius į odos paviršių– jie ne tik išvalys, prisotins natūraliais aliejais, bet ir ypatingai sušvelnins odą pastebimai ilgam laikui;
  3. Sumaišykite maltas aguonas su natūraliu medumi – ne tik skanu, bet ir sveika mūsų odai! Stenkitės išlaikyti gerą ingredientų santykį – pilingas turi gautis ne per skystas (turi įgauti masažuojamąsias savybes), bet ir ne per tirštas (medus turi tapti pagrindu švelniam ir maloniam odos padengimui) – tad geriausia ingredientus maišyti dalimis, jog galėtumėte stebėti ir kontroliuoti pilingo konsistenciją.

Šie nesunkiai pagaminami pilingai jau ne kartą buvo naudoti mūsų sodyboje esančioje pirtyje. Jei norėsite – nesunkiai iškūrensime ir kubilą – visapusiškam Jūsų poilsiui. Kviečiame užsukti bei išmėginti šiuos malonumus ir Jus!

Sodybos “Virinta” kolektyvas