fbpx
 

Apie

Sodyba

Tai nauja sodyba, kuri duris svečiams atvėrė tik prieš kelerius metus ir visai neseniai pristatė dar vieną naują modernų pastatą. Ją rasite prie pat Etnokosmologijos muziejaus, o kelyje Vilnius – Utena ties 71-u kilometru reikia nusukti Virintų ežero pusiasalio link.

Galerija

Paslaugos

Sodyba “Virinta” ištisus metus turi puikų privažiavimą, uždarą teritoriją, gerą apšvietimą visu paros metu, apie pusę kilometro pakrantės ir salą, esančią prieš sodybos langus. „Virintoje“ įrengti jaukūs poilsio kambariai (iki 120 miegamųjų vietų), didžioji dalis jų – su privačiais WC. Kiekviena miegama vieta paruošta švariu patalynės komplektu bei veido rankšluosčiu. Įrengtos dvi pokylių – konferencijų salės. Sodybos teritorijoje įrengtos paplūdimio tinklinio bei krepšinio lauko aikštelės, o ant ežero kranto puikuojasi pirtis su kubilu.

Plačiau apie paslaugas

Pramogos

Pirtis įrengta atskirame namelyje su priepirčiu, WC, dušais bei terasa ant paties ežero kranto. Šalia pirties yra didžiulis, su apatine pakura kubilas (japoniška pirtis), talpinantis dešimtį solidžių vyriškių. Taip pat įrengti paplūdimiai, paplūdimio tinklinio ir krepšinio aikštelės, keletas skirtingo tipo sūpynių, valčių prieplauka bei lieptai, pritaikyti pramogoms, žavingų akimirkų įamžinimui, vandens žibintų paleidimui bei poilsiui ir žvejybai. Netoli sodybos ištisus metus lankytojus priima Etnokosmologijos muziejus ir astronomijos observatorija.

Kaip surasti sodybą